O mně

Jmenuji se Dominika Mühlová, jsem máma dvou báječných dětí a dětská fyzioterapeutka. Vystudovala jsem magisterský obor fyzioterapie, od roku 2013 jsem pracovala v Lázních Teplice v Čechách a od roku 2021 působím v MINT terapii.

Během práce se stále vzdělávám a sleduji nové trendy ve fyzioterapii. Jsem vděčná za kurzy, kterými jsem mohla projít a posunuly tak mé vnímání fungování těla a duše jako celku. Nejvíce mě ovlivnil kurz Vojtovy metody, který jsem absolvovala v Rl-Corpus v Olomouci. Pravidelně jezdím na pracovní skupiny Vojtovy metody, kde s dalšími kolegy konzultujeme možnosti postupu léčby. Jako přínos do fyzioterapie vnímám i kurz Respektovat a být respektován, který mi dal praktické zkušenosti jak přistupovat k dětem s láskou a respektem, aby při terapii spolupracovaly a bavilo je to.
Velmi mě inspiroval Magistr fyzioterapie Jan Maryško na kurzu Senzitivní období ve vývoji dítěte, odkud si odnáším, že každé dítě má vlastní tempo a je důležité již od narození vést miminko k uvědomování vlastního těla.