Reference

S dcerou jsme začaly řešit fyzioterapii spíše preventivně, a to z důvodu průběžné kontroly jejího psychomotorického vývoje. Pravidelně nás tak Dominika navštěvuje u nás doma, kdy vždy dceru nejprve odborně prohlédne, zhodnotí vývoj a poté ukáže, jaké cviky by bylo vhodné zařadit nebo jak dceru lépe a efektivně podpořit v pohybu. Také jsme velmi uvítali, a to už od miminka, rady jak s dcerou v průběhu času manipulovat, správný handling tak byl pro nás díky Dominice jistější. Vše navíc probíhá ve velmi přátelské atmosféře, milou a nenásilnou formou, zároveň ale velmi profesionálně. Je poznat, že Dominika práci s dětmi opravdu umí a na každou další kontrolu s ní se spolu s dcerou moc těšíme.

Veronika V.


Na fyzioterapii k Dominice chodíme se synem více než rok a neměnili bychom. Jsme jí vděční, že včasně zavedla léčbu, díky které se syn motoricky posunul správným směrem. Na lekce se vždy těšíme. S dětmi všeho věku funguje výborně:-) Cvičení přizpůsobuje jak možnostem dítěte, tak i rodiče, obojí je pro dlouhodobou spolupráci zásadní.

Přejeme hodně dalších spokojených klientů.

Jana S. + Jáchym

Dominiku jsem požádala o zhodnocení vývoje mého dvouletého syna. Byla velmi milá, na syna nespěchala a chovala se k němu velmi laskavě. Díky tomu proběhlo vyšetření v příjemné atmosféře a syn hezky spolupracoval. Synův vývoj zhodnotila jako dobrý, jediným problémem je preference "w sedu". Dominika nám poradila metody na posílení středu těla hravou formou a ukázala způsob jak tejpovat bříško.

Michaela Staňková